KumsaLChat Forum - Sanal Alemin Gerçek Yüzü - Powered by vBulletin

banner
2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Administrator YaReN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Küçük bir LaTife ..

Evvvett..! arkadaşlar bu sitenize ilk yazım olmakla birlikte sizlerle konusamamak ta olsa sonu mutluyum . Şuan kendimi bir deliden ayırt etmekte zorlanıyorum . Çünkü gece bitti bitecek herkes bir koşuşturmaca ve ben masamdan kalkamamış vee yeterli olmayan terimlerimle sanırım sitenize deneme yazıyorum . Aklimdanda bir ton şey geçmedi değil az önce .. Ahh ah ben harcanıyorum burda he. Kendimi bir yazar olarak görmek de ne alakaysa.. Kuş tüyü olmasada kuş tüyü desenli yastigimda rahat edemedigimdendir sanirim bu oyalanmalarim .. Dün bir arkadaşla konuşuyordum tabiki skype gençlik iste naparsin. Neyse çocuk sahibi olmak icin yeterli fakat okumak icin küçük olduğumu söyledi . 23 yaşına yeni giris yapmis taze küçücük korpecik bir kizim iste.. küçüğü abartmıyorum .. Ona göre 23 yaş küçük değilmiş . Ee bize anlatmıyorlar mi okulda 21 yaşında çıkılıyor ergenlikten diye .. Ergenlik konularına da girdim sonum ne olur bilemiyorum artik .. Bir diğer konu ise Arkadaşlar gecenlerde konuştuğum bir dostum .. Bir insan ağzımdan çıkan her kelimeyi nasil olurda ölüme çevirebilir ilginccc dogrusu .. Kansızlık var bende diyorum ben sana bütün kanımı vereyim diyor . Eeee sen ne yapacaksın diyorum ölürüm iste fenamı diyor .. Yahu Ölüm bir kurtuluş mu ..? Tabiki de değil. Tüm insanlar yanlız doğar yanlız ölür ifadesinin arkasina bu kadar da siginilmazki .. Bir kere sana verilmiş bir hayat var önünde ve onu iyi kullanmalısın . Bazen ufacık bir gülümseme bile insanı bulunduğu igrenclikten çıkarır .. Bazen gülümsemek icin kendimi zorlandığımı bilirim . Çünkü uzuntu , sıkıntıdır aslinda sağlığın en büyük düşmanı bilirim .. Belkide bazen göremeyen duyamayan insanların hayata olan bağlılığını ders almamız gerekir . Geçen tv de gözleri görmeyen ve mükemmel resim çizen bir adami gösterdiler ne yani bizimde mücadele etmemiz yeteneklerimizi çıkarmamız icin illa duyu organlarımızdan birini kaybetmemiz mi gerekir . Neden bizde durup dururken ölümü seçip hem Allaha karşı günahkar hem hayata karşı nankör oluyoruz ki . Yaşamak güzel birşey .. Kaydiraktan kayarken yüzündeki o müthiş heyecani yakaladığımız cocuklar veya parkta el ele oturmuş hayatları boyunca neler yaşadıklarını hatırlayıp gülümseyen o yaşlı yureklerden biri neden olmayalım ..Simdi bir bakın lütfen kendimize sukredecegimiz neler var hayatimizda . Sahip olamadiklarinizi düşünüp kahrolmayı bırakın elinizdekiler le huzurlu olmayı deneyin . Unutmayın HaYat ne yasatirsa yasatsin var olmaya Değer ...

Junior Member Michaelduh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Virgin Islands

Küçük bir LaTife

Sezon Finalinde Küçük Yanlışlık

Arkadaşlar Öyle Bir Geçer Zaman Ki sezon finaline girdi. Ancak sezon finalinde Cemile Ayça Bingöl Ali'ye Erkan Petekkaya ilk silah attığında yanlışlıkla Erkan dedi. Çoğu izleyicinin gözünden kaçan bu yanlık çok iyi izeyicilerin gözünden kaçmadı eğer sizinde gözünüzden kaçtıysa izlemenizi tercih ederim...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri